Загальна інформація

Робота з технічного обслуговування домофонних систем, розташованих в під’їздах м.Харкова та області групи компаній “ТЕХКОМ СЕРВІС” бере свій початок з 2007 року.

За весь цей період ми займаємося встановленням і технічним обслуговуванням домофонних систем в багатоквартирних будинках, забезпечуючи двосторонній зв’язок між мешканцями під’їзду і відвідувачем шляхом передачі аудіо- чи відео-сигналів. Наше головне завдання полягає в обмеженні доступу до під’їзду недобросовісних людей, тим самим зберігши чистоту в під’їзді і зробивши життя більш безпечним і комфортним.

Основними функціями домофона є:

– забезпечення зв’язку між гостем і жителем під’їзду;

– можливість відкриття дверей безпосередньо з квартири мешканця;

– відкриття дверей під’їзду зсередини за допомогою кнопки виходу;

– відкриття дверей зовні тільки за допомогою запрограмованого ключа, відповідного тільки до даного під’їзду;

– автоматичне закриття дверей гідравлічним дотягувачем.

Оскільки ми орієнтовані на якісну, довговічну роботу домофонного обладнання, запорукою нашого успіху є встановлення і монтаж виключно обладнання торгових марок “ТЕХКОМ” і “Vizit”. Домофонні панелі “ТЕХКОМ” зарекомендували себе, як найбезпечніші і стабільні в експлуатації, а торгова марка “Vizit” виготовляє домофонні трубки комфортними в щоденному використанні і придатними під будь-який дизайн Вашого інтер’єру.

Багаторічний досвід і професіоналізм наших майстрів дозволяє усунути несправність в максимально короткий термін, а робота операторів call-центру забезпечує оперативну комунікацію між компанією і абонентами.

Завдяки Вашим зверненням, допомозі та сприянню ми вчимося і розвиваємося!

Call Now ButtonПозвонить нам