Замовити встановлення трубки

Якщо Ви вирішили стати нашим клієнтом або замінити старий абонентський пристрій на новий, наша компанія пропонує наступні варіанти домофонних трубок:

  • Абонентський пристрій VIZIT УКП-7

Пристрій квартирний переговорний забезпечує дуплексний зв’язок абонента з відвідувачем. Має кнопку відкриття електромагнітного замка (домофонних дверей під’їзду) та тумблер регулювання гучності дзвінка та розмови. Колір молочний. Розмір: 40х175х35 мм.

Абонентський пристрій виготовлений з якісного пластику, що забезпечує надійну фіксацію трубки на базі (утримувач трубки встановлений на стіні), а також дозволяє зберігати охайний зовнішній вигляд на протязі тривалого часу.

  • Абонентський пристрій VIZIT УКП-12

Пристрій квартирний переговорний зі світловою індикацією та регулюванням гучності дзвінка та розмови. Має кнопку відкриття електромагнітного замка (домофонних дверей під’їзду). Колір білий. Розмір: 54х200х40 мм.

Домофонна трубка має сучасний дизайн, що дозволяє їй з легкістю гармоніювати з будь-яким інтер’єром. Беззаперечною перевагою є розташування кнопки відкриття дверей та тумблера звуку на базі (утримувач трубки встановлений на стіні), що робить абонентський пристрій більш зручним у використанні.

Встановлення домофонної трубки відбувається протягом 36 робочих годин з моменту передачі заявки. Майстер заздалегіть зв’язується за вказаним контактним номером телефону та домовляється про дату та час встановлення.

Монтаж абонентського пристрою займає приблизно 1-3 години, заміна старого абонентського пристрою на новий займає 15-45 хвилин.

Не хвилюйтесь! Наші майстри охайно виконують свою роботу. Перед початком монтажу майстер обов’язково надасть відповідь на всі Ваші питання.

Viber
Call Now ButtonПозвонить нам