Монтаж відеодомофонів

Наша компанія пропонує послугу “монтаж відеодомофону”.  Вам не потрібно замовляти окремо майстра для встановлення відеодомофону та майстра для підключення його до домофонної системи. Все це забезпечить наш майстер. Ми допоможемо зберегти Ваш час, кошти та простір, оскільки функції домофонної трубки відтепер буде виконувати відеодомофон.

Монтаж відеодомофону включає у себе встановлення:

– відеомонітору у Вашій квартирі;

– визивної панелі біля дверей квартири;

– адаптеру, який забезпечить зв’язок між відеомофоном та домофонною системою.

Вам необхідно самостійно придбати відеодомофон, в залежності від Ваших побажань. Адаптер Ви можете замовити звернувшись до нашого колл-центру. При необхідності оператор надасть номер телефона майстра. У нього Ви зможете дізнатись відповіді на усі питання, стосовно монтажу відеодомофону.

Зверніть увагу! Бачити людину, яка знаходиться біля під’їзду, Ви зможете тільки у випадку, якщо у Вас встановлена відеокамера на вхідних домофонних дверях, в іншому випадку – будете лише чути свого відвідувача та мати змогу відкрити йому двері. Побачити його можливо вже тільки біля дверей квартири.

Також ми пропонуємо встановлення адаптеру з обслуговуванням чи без. Якщо Ви обираєте встановлення адаптеру з подальшим обслуговуванням, в разі виходу його зі строю ми замінюємо його на новий, за рахунок абонентної плати без додаткових витрат.

Послугу “монтаж відеодомофону” ми можемо запропонувати тільки у разі, якщо Ви є нашим абонентом або бажаєте ним стати.

Viber
Call Now ButtonПозвонить нам